دورهمی صمیمانه پرسنل شرکت پارس خرم و مدیر فروش محترم شرکت تکدانه،جناب جدیدی

دورهمی صمیمانه پرسنل شرکت پارس خرم و مدیر فروش محترم شرکت تکدانه،جناب جدیدی

دورهمی صمیمانه پرسنل شرکت پارس خرم و مدیر فروش محترم شرکت تکدانه،جناب جدیدی

رسیدن به اهداف در زندگی و برنامه های کاری،یکی از لذت بخش ترین لحظات زندگی آدمی ست.

خدا را شاکریم که در این تلاطم و نابسامانی های بازار،شرکت پارس خرم همچنان در مسیر رشد و رسیدن به اهداف،پیشتازانه و با عزمی جزم رو به جلو در حال حرکت است.

دورهمی صمیمانه امروز مورخ 1398/06/13 در شرکت پارس خرم با حضور جناب آقای جدیدی،مدیر محترم فروش شرکت تکدانه و تمامی پرسنل و مدیران مجموعه ی پارس خرم،به بهانه ی رسیدن به اهداف مستمر این شرکت برگزار گردید.

در این جلسه در ابتدای امر،جناب آقای ذاکری،مدیریت محترم عامل پارس خرم با تشکر از عوامل شرکت محترم تکدانه و مدیرعامل محترم آن شرکت جناب آقای رزاقی و پرسنل با انگیزه و پرتلاش شرکت پارس خرم،این همکاری دوجانبه را نقطه عطفی در رشد فروش برند تکدانه در استان قم توصیف کردند و همچنین با بیان لطف مدیرعامل محترم برند بزرگ تکدانه نسبت به این مجموعه اعلام داشتند که کاردانی و دلسوزی عوامل آن شرکت باعث شده تا بسیاری از آموزه های حوزه ی فروش دست به دست به این مجموعه نیز راه یافته و راهی روشن و رو به صعود را در پیش روی فروشندگان قرار دهد.

سپس جناب جدیدی نیز ضمن قدردانی از زحمات فروشندگان و پرسنل شرکت پارس خرم نوید روزهای درخشان تر را در سایه ی تلاش و موفقیت جمعی ارائه کردند.

از آنجایی که این دورهمی مصادف با روز تولد جناب آقای جدیدی بود،مراسمی به بهانه ی تبریک بابت تولد ایشان و تمامی زحمات و تلاش های ایشان در راه رسیدن به اهداف این شرکت برگزار گردید و دسته گلی از سوی مدیریت محترم عامل پارس خرم به ایشان اهدا شد.

صرف نهار با صمیمیت هرچه تمام تر و شادی و رضایت درونی،و برش کیکی با طعم تلفیق هر دو برند تکدانه و پارس خرم،فصل الختام دورهمی امروز بود.

0 نظر

ارسال یک نظر لغو پاسخ

پر کردن فیلدهای *(ستاره دار) اجباری میباشد